Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Microsoft office 2007-et ingyenesen teljes verzióban MAGYARUL?

Figyelt kérdés
tudom h rengeteg ilyen kérdés van de egyik link se volt jó azok közül amit ajánlottak vagy ha le is töltöttem akk meg a crack nem volt jó :/ szal léci segítsetek
2011. okt. 28. 16:51
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:
53%

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


Serial:

HGDQJ-TBV2H-FM2Q3-PC7M8-GDW7W


Crack nem kell, mert ez mennyiségi licences.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :) tehát letöltöm és már működik is? és ak teljes verzió?
2011. okt. 28. 17:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja

Amúgy mi aza mennyiségi licen?

2011. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ce
2011. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azt én se vágom xd ht te irtad nm? vagy te egy másik válaszoló vagy? :D
2011. okt. 28. 17:09
 6/13 P.O.C. ***** válasza:

Csak cégek és szervezetek vásárolhatnak ilyet nagy darabszámban a Microsofttól. Hogy a rendszergazdák ne kapjanak heveny agyvérzést, hogy több ezer változatot aktiváljanak egyszerre, és cégek is megszabaduljanak egy hatalmas nyűgtől, a Microsoft eltekint az aktiválástól az ilyen változatoknál.


Mivel feltehetőleg nagy volt vele a visszaélés. Office 2010 -nél illetve Windows Vista/7 -nél már ebben az esetben is aktiválni kell, de ott mennyiségi licenc esetében a KMS szervert használhatják könnyítésnek a cégek.

Persze erre is van megoldás, szóval fölöslegesen töri magát a Microsoft. :D

2011. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ak jó xd
2011. okt. 28. 17:25
 8/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: letöltöttem de amikor kicsomagoltam és megnyitom a fájlt, ak azt mondja h cdre kell irni .. :S most mit csináljak?
2011. okt. 28. 20:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugye .iso lett? Ha az lett, töltsd le a daemon tools-t, azzal tudod mountolni. Úgy fog csinálni mintha benne lenne a cd...
2011. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 P.O.C. ***** válasza:

Ja, azt is megteheted, mivel ez egy CD kép kép fájl (a telepítő CD pontos másolata, a lemez összes tulajdonságával). De akár be is csatolhatod virtuális CD/DVD image kezelő programba, mint pl. a Daemon Tools, és úgyis föltelepítheted.

[link]

2011. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!