Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak olvasható Word /2003/...

Csak olvasható Word /2003/ dokumentumot hogyan tudok átalakítani úgy, hogy szerkeszthető legyen?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szöveget másolásra, ezt beszkenneltem, de nem tudok adatokat beírni, mert csak olvasható. Ez miért van? Van rajta pecsét is + aláírás, lehet ezért?
2011. okt. 29. 11:48
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

A scanner csak képként viszi be a doksit, így jó hogy nem szerkesztheted a szöveget. Ez nem olyan, mint mikor beszível egy szöveget és azt elmented.

Vagy újragépeled, vagy karakterfelismerő programot telepítesz, mint pl. ABBYY FineReader vagy Recognita OmniPage.

2011. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem csak beszkennelted, mert akkor képed lenne. Feltehetően használtál valamilyen karakterfelismerő programot, ami doc formátumot hozott létre. Ott kellene keresgélni, a beállítható jellemzők között.


VAGY:


Mentsd el a dokumentumot más néven. Talán a másolat már szerkeszthető lesz.

2011. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 29. 12:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Kolompár Archilles: pdf formátumba szkenneltem be,majd online pdf to word converterrel átkonvertáltam és itt nem tudok beállítani semmit.
2011. okt. 29. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes... Próbáld ki a másik megoldást, mentsd el másként.
2011. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Ha meg PDF formátumban van meg, akkor meg az ABBYY PDF Transformer progit ajánlom.
2011. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!