Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu indítási gond, mi...

Ubuntu indítási gond, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, minap felraktam az Ubuntut, de nem mint egyedüli operációs rendszert, hanem mint egy programot, mert így is lehet választani. Szóval felraktam, 5GB helyet adtam neki, és mikor indítom újra a gépet, felhozza, hogy Windows-t vagy Ubuntut indítson. És ubuntut választanék, de nem működik a billentyű. Egyszerűen csak ilyenkor nem akar működni, rámennék az ubuntura, de nem válaszol a billentyűzet, de mikor automatikusan elindítja a Windowst, akkor működik. Mi lehet a gond? :/
2011. nov. 6. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
a billentyűzettel nem kompatibilis az a választó izé egyik ismerősömnél is ez vót kotorj valahonnan valami másikat jobbat nem tok
2012. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 norbi1525 válasza:

Nagyon egyszerű a megoldás, venned kell egy ps/2-es billentyűzetet, mert a BIOS nem ad áramot az USB portba.

(Nekem is hasonló a bajom, nem tudom a win7-et biosból telepíteni, csak a régi OS-ből)

2013. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!