Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell fájlból . Avi-t...

Hogy kell fájlból . Avi-t késziteni? (lennt)

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok, ha lehet olyan programot mondjatok, amit könnyű kezelni és nektek is bevált.És ha megkérnélek titeket magyarázzátok el lépésenként, most csinálnék ilyent elsőre!
2011. nov. 6. 19:37
 1/5 djhell ***** válasza:
nemértem mit is akarsz ezzel... más médiaformátumból szeretnél .avi formátumot??
2011. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy filmet,(nem eggyet xD)még régebben és nem figyeltem arra hogy .aviban töltsem le, igy fájl lett, és nem fájlban szeretném kiirni DVD-re hanem ugy, mint a többi, .avi-ban, csak nem tudom átalakitani.Tudnál segiteni? Sajna még nem csináltam ilyent, ugyhogy nem értek ehhez.
2011. nov. 6. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy a fálj neve mögé írod azt, hogy ".avi". ez lesz a leggyorsabb átalakítás. Ugyanis a file-ből senki nem mondja meg neked, hogy az milyen formátumban van, ha csak annyi a neve, hogy file. Valószínűleg lemaradt csak a kiterjesztés. Ha nem válik be, akkor sem lesz egyszerű a konvertálóprogram dolga, hiszen kiterjesztés hiányában nem biztos, hogy ő is tudni fogja, hogy milyen fájlról van szó...
2011. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úristen sikerült, nagyon nagyon nagyon nagyon köszönöm!!!! Már azthittem azokat a filmeket ujra lekell majd töltenem, de nem!!Köszönöm szépen!!
2011. nov. 6. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy zöld kezet azért megér :))
2011. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!