Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom? Mit csináljak? : /

DiamondLawra kérdése:

Hol találom? Mit csináljak? : /

Figyelt kérdés

Leakartam telepíteni a 2003-as Power Pointot,de nem bírtam mert azt írja hogy már fentvan az új. Törölni akartam de nem találom. És nekem amúgy is a régi kéne..amit nem is tudok honnan leszedni: /

holnapra kéne egy ppt-t csinálnom és így nemfog menni :((


2011. nov. 6. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

ha csak a fájlkompatibilitás a gond, akkor az újakban is be lehet állítani h régi verziók számára is megnyitható legyen. mentés másként -> powerpoint 97-2003as formátum

ha az a gond h nem tudod használni így 2003 után, akkor 2007esben asszem vissza lehet még állítani régi kezelőfelületre, de ebben nem vagyok biztos.

2011. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nem találod, mert a PowerPoint az Office csomag része, ott keresd illetve az egész Microsoft Office-t le kell törölnöd a gépről, ha le akarod szedni...
2011. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!