Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen 3D-s modellező, animáló...

Milyen 3D-s modellező, animáló programot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Esetleg tutorialt hozzá?
2011. nov. 14. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ingyenes: Blender

nagyon nem ingyenes: 3dsmax, Maya

tutorialt jútúbon is találsz mindháromhoz, meg még vagy millió helyen szerte a neten

2011. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, akkor én a 3D Studio Max és V-ray renderelő motor párosítást tudom ajánlani. A Studio Max-hez rengeteg plugin érhető el.

Ha komolyan akarsz 3D modellezéssel és animáció készítéssel foglalkozni, akkor a tutorialokat felejtsd el, mivel előbb rendszerezett, átfogó tudást kell szerezned, ha szeretnél normálisan megtanulni modellezni. Sok olyan modellezéssel foglalkozó személlyel találkoztam, akiknek munkáján egyből látszott, hogy a tanulás folyamatában volt valami probléma és az általuk használt technikákon egyből látszott, hogy szinte csak tutorialokból tanultak modellezni.

Ezeket a könyveket ajánlom figyelmedbe az alapok megtanulásához:

[link]

[link]

Angol nyelvtudás pedig kötelező, mivel a jó könyvek és tutorialok angol nyelven érhetők el.

Tutorialokból pedig akkor érdemes tanulni, ha már megfelelő szintű alapismeretekkel rendelkezel.

2011. nov. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!