Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy próbaverziójú...

Hogyan lehet egy próbaverziójú programot újra futtatni a próbaidő lejárta után?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy éve egy 30 napos próbaverziójú programot. Most újra szükségem lenne rá egy rövid ideig, azonban számos funkciója korlátozva van, mert már "egyszer" letelt a próbaidő. Honnan tudja a program, hogy egy évvel ezelőtt már teszteltem?
2011. nov. 14. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a registry-be beírta magát. Szerezz hozzá egy cracket és teljes verziós lesz.
2011. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A windows regisztrációs adatbázisába. Mielőtt telepítesz egy trial programot, mindég mentsd le az adatbázis aktuális állapotát. Erre vannak speckó programok. A lementett adatbázis és az aktuális adatbázis közötti különbségből megtudod, hová menti a program a változásokat.
2011. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos nem találtam serialt vagy cracket a programhoz. Ha kitörlök vmilyen reg fájlt, akkor újra fut a program? Tudnátok elérési útvonalat adni?
2011. nov. 14. 20:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen programmal tudom a rendszerleíró adatbázisról mentést csinálni?
2011. nov. 14. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a program neve? Egyébként itt van egy registry takarító. [link] Ezzel a rég használt illetve hibás, nem kellő kulcsokat ki lehet törölni a regisztrációs adatbázisból
2011. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. nov. 15. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:

több dolgot is próbáltam, nekem az

Advanced Uninstaller PRO 12

vált be

2018. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!