Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bicskéről el lehet-e vonattal...

Bicskéről el lehet-e vonattal jutni a Budapest-Keleti pályaudvarra?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy mennyi idő alatt, meg egy menetrend se ártana, de az már csak hab a tortán.

Elvirán megnéztem, de ott ha beírom a keresésbe és megnyomom a menetrendet mindíg a Bicske-Budapest-Déli menetrendet dobja ki rá. Nem tudom most csak ez egy elírás vagy Bicskéről lehetetlen eljutni a Keletibe? Ráadásul a biztonságért megnéztem és a Bicske-Déli pu. menetrendje vészesen hasonlított a Bicske-Keleti pu.-éra, már már ugyanaz azt mondaná az ember. Ráadásul nem is tudom a Bicske-Keleti pu. az valódi volt-e vagy csak szarnak rá és bedobták a Bicske-Déli pu.-t.


2011. nov. 16. 19:07
 1/3 2xSü ***** válasza:
Rossz kategória…
2011. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Megadhatod a Bicske-Budapest Keleti pu. viszonylatot, és nagyon sokat kiad.

Ahol egy átszállás van, ott a helyi közlekedést érti alatta.

De van néhány olyan, ahol átszállás nélkül is el lehet jutni.Pl.:

[link]

2011. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval durván egy 45 perc alatt el lehet jutni? És milyen gyakran indulnak ezek a vonatok? Pl. nekem speciel délutáni kéne olyan 3 óra utáni vagy kicsivel előtti is még jó.

A kategória meg azért rossz mert előtte egy kérdést válaszoltam meg a számtek kategóriában és elfelejtettem kilépni onnan. Azelőtt mindig a kérdés megfogalmazása után választhattam ezen az oldalon kategóriát, de már másodszor fordul elő, hogy nem ajánlja fel a választást csak benyomja abba a kategóriába ahol éppen vagy vagy legutóbb voltál. Szóval a válaszolók ne vegyék most ezt figyelembe.

Köszönöm legendavagyok01 válaszát.

2011. nov. 16. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!