Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami kiírja,...

Van olyan program, ami kiírja, hogy milyen fényképzőgéppel készült a kép?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A kép tulajdonságaiban is meg tudod nézni. Biztos van olyan program, ami ezt kiolvassa, de ezért fölösleges programot keresni.
2011. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megnyitod a Photo Scape-val, azon belül a Szerkesztő-vel,és rákattintasz az EXIF-re,mit dob ki nálad :


[link]

2011. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Windows XP

[link]

2011. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, de ezeket én is tudom.

Én úgy gondoltam, hogy egy 'idegen' képet az ember letölt és annak mutatja meg , hogy milyen géppel készült.

Mert ezek nem írják ki az ilyen képeknél.

2011. nov. 18. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ENGEDÉLYEZTE az "idegen kép" feltöltője, akkor látnod kell a Windows beépített... Tulajdonságok menüjében!

Ha nem engedélyezte, illetve eleve letiltotta, nincs az a szoftver ami azt megmutatná. (uis, a feltöltés előtt a kép készítője eltávolította az összes képjellemzőt, így az attributumok nélkül lett feltöltve!

2011. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!