Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot használjak?

Milyen programot használjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van nekem néhány dalom, de sajnos nincsenek meg karaoke változatban, csak úgy, hogy szöveg megy alattuk. Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e ajánlani nekem olyan programot, amivel le tudom szedni róluk a szöveget, hogy csak az alap háttérhang maradjon(mintha karaokezni lehetne rá)? Köszönöm, ha segítetek!
2011. nov. 21. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod leszedni az éneket, ha az külön hangsávon van, de ezt kétlem, akkor viszont szinte bármelyik zene vagy videoszerkesztő alkalmazás alkalmas a probléma megoldására (pl Magix Music Maker).
2011. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy hangsávon vannak (többnyire igen) akkor csak annyit tudsz csinálni, hogy egy kicsit elnémítod a szöveges részt, de nem lesz nagy különbség. Azt javaslom, hogy nézz utána a dal alapjának.
2011. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!