Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem Steamen a Magicka...

Megvettem Steamen a Magicka Collection-t, de amikor játszottam nem volt benne a gépfegyver? Többi lent!

Figyelt kérdés

Megvettem, benne volt az alap meg a 9 kiegészítő rész, és telepítettem a játékot,(mást nem kaptam amit lehetett volna telepíteni) A Steam magától telepítette a kiegészítőket, mert azokat nem kaptam meg úgy, hogy telepíteni tudtam volna őket és a játékban megcsináltam azt a részt amikor a puskaporos várost kell megvédeni és videókban láttam, hogy a fegyvernek ott kéne lennie, de nem volt ott. Egyébként, ha rámegyek a kiegészítőre az áruházban ott azt írja ki: Már megvetted:JÁTSZD MOST! Külön kell nekem elindítanom a kiegészítőket, hogy működjenek?

Bocsánat, hogy ilyen hosszan fogalmaztam, de így sikerült! :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 21. 16:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Egy kis javítás: az ott kérdés lenne, hogy: A Steam magától telepítette a kiegészítőket?
2011. nov. 21. 17:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj az üzemeltetőnek vagy a supportnak. Ha igazolod a problémát, és azt, hogy fizettél, akkor megoldják.
2011. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!