Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az AVG 12 felismeri azokat a...

Az AVG 12 felismeri azokat a vírusokat, amiket az AVG 11?

Figyelt kérdés
Szóval leszedtem egy fájlt: Blur.ISO. És hát az a helyzet, hogy a Trójai fló egyik típusát vélte felfedezni benne az AVG 2011. Technikai okokból lecseréltem az AVG 11-et az AVG 12-re (konkrétan a 11 nem engedett belépni a Felhasználói Felületbe: Meghatározatlan hiba történt- felirattal). Mikor felraktam a 12-őt és frissítettem, nem vette észre, akárhogy vizsgáltam át a fájlt. Szóval az lenne a kérdésem,, hogy most a 12 nem veszi észre a vírust, vagy a 11 jelezte hibásan. Én a Trójaiakkal nem szoktam játszadozni, ezért akarok biztosra menni. Mégegy dolog, nem tudom van-e jelentősége, de a 12 egy új Trójait lelt egy a 11 által tisztának hitt fájlban. Akkor most mi van az AVG-kkel? Mellesleg a P.U.M.T-ban vagyis a Metin2 egyik verziójának indítójában is vírust lelt a 11, de a 12 azt nem látta.
2011. nov. 27. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszi, mert videók alapján a Blur akár a kedvenc versenyzős játékommá válhat!
2011. nov. 27. 22:14
 2/3 MaXXeGee ***** válasza:

Nem minden vírus, amit a vírusirtó annak ítél elsőre. Csak egy hasonló karakterlánc van egy egy fájlban, ami hasonlít vagy majdnem olyan, mint a vírusokban felfedezhetők... Ha biztosra akarsz menni, külön nézesd át az ISO fájlt a vírusirtóval (jobklikk, víruskeresés avg bla bla...) És ha még biztosabbra akarsz menni, akkor ott van a nod32 online scannere, nézesd át azzal is, ha egyik sem talál vírust, akkor használd nyugodtan.

[link]

2011. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem talált vírust, szóval kezdek bízni az AVG 2012-ben. Köszi, és teljes mértékben hasznosnak találtam a válaszod. Ritkán kapok hasznos, értelmes választ.
2011. nov. 28. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!