Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF fájl-t hogyan tudok...

PDF fájl-t hogyan tudok szerkeszteni, fordítani, fordítóprogram segítségével?

Figyelt kérdés

2011. dec. 7. 15:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként fényképezőgép használati útmutatójáról lenne szó. Csak angol nyelven találtam meg sajnos az interneten.
2011. dec. 7. 16:00
 2/10 2xSü ***** válasza:
Ha a végeredmény PDF-ben kell, akkor valami PDF szerkesztő program kell. (Adobe Acrobat) (Nem a reader változat. Viszont a szerkesztő fizetős. De sok más grafikai program is tud pdf-be menteni sőt olvasni azt (Pl. Adobe Illustrator), illetve van PDF nyomtató program is, persze ehhez más szövegszerkesztőben kell reprodukálni az egészet a lefordított szöveggel.)
2011. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmenteni, a lényeg az lenne hogy ki tudjam belőle másolni a szöveget és be tudjam illeszteni a fordítóprogramba.
2011. dec. 7. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk kijelölöd a szöveget, majd jobbklikk, másolás. Utána a fordítóba beillesztés. Vagy kijelölés után Ctrl C utána Ctrl V Hátha összejön:)
2011. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel idáig semmi probléma, viszont a PDF fájl-ba nem lehet kijelölni...
2011. dec. 7. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:

próbáld ki ezt a pdf ből word be konvertáló oldalt. A word ből utána már tudsz másolni.


[link]

2011. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt is kipróbálhatod


[link]

2011. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, direkt kipróbáltam, /PDF -XChangeViewer/ én ezt használom, és minden gond nélkül ki lehet jelölni és bemásolni. Kipróbáltam fordítóval is, és működik:)
2011. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Még egy lehetőség van, hogy a szöveg valójában nem szöveg, hanem kép. Ha ez így van, akkor soha az életben nem fogod tudni kijelölni.

Ez a szoftver egyébként alkalmas szövegfelismerésre:

abbyy finereader

[link]

Szvsz ez a szoftver még árában a megfizethető kategóriába tartozik.

2011. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsónál a pont. Ez a bajom valójában nem szöveg hanem kép. Persze köszönöm mindenki válaszát mind ki fogom próbálni.
2011. dec. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!