Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek win...

Olyan programot keresek win 7-re amin felveszek egy szöveget pl. : küld hozá rakok egy parancsot és ha akármikor Halja akkor ekkor azt csinálja van ilyen?

Figyelt kérdés

2011. dec. 15. 19:54
 1/1 2xSü ***** válasza:

Régebben én is kísérleteztem hasonlóval. Az eredmény lehangoló volt. Összekevert különböző parancsokat, reagált a külső zajokra is. (Gondolj bele, ülsz a gép előtt, és nézed a TV-t, vagy éppen felhív valaki telefonon. A rendszer meg figyeli ezeket a hangokat. Ha túl megengedőre állítod, akkor könnyen tudsz elindítani akaratlanul dolgokat. Ha túl szigorúra állítod a felismerést, akkor meg többször meg kell ismételned a parancsszót, mire megérti.)


Hogy mostanság milyen ilyen jellegű programok vannak, azt sajnos nem tudom. De én úgy láttam, egyszerűbb egy billentyűkombinációt rendelni az adott programhoz, makróhoz, mint mikrofonnal hülyéskedni.

2011. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!