Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire jó a BF3? Melyik...

Mennyire jó a BF3? Melyik játékra hasonlít leginkább?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 12:28
 1/6 Jenci ***** válasza:
A BF3 a COD "ellenfele".Nekem a 2.része jött be jobban.Ebben--nem tudom,hogy a törés miatt--az AI nem igazán jó.A társaid állandóan kilöknek a fedezékből,kerülgetni kell őket stb.Amúgy összességében nem rossz játék.
2011. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, még várok tapasztalatokat XD
2011. dec. 17. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Végigtolod, olvasol tesztet, nézel róla videót...kiderül.
2011. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK, kösz.
2011. dec. 17. 14:10
 5/6 anonim válasza:
Hát ezt nem a single player miatt kell megvenni.Abban tényleg sok a hiba bár lehet javították már, de egy végigjátszást megér már csak a hangok és látvány miatt is.a multi viszont isteni lett nagy nyitott pályák Pc-n 64 fős multi vezethető járművek,tankok,jeepek,vadászgépek,helikopterek,hajók,kétéltűek,páncélos csapatszállítók.Gyönyörű grafika tökéletes hangok,rombolható épületek,tereptárgyak.Viszont elég sokszor kidob ok nélkül lefagy és elég magas a gépigénye.Szerintem nem nagyon hasonlít a codra, ott kisebb pályák vannak kevesebb játékossal de talán pörgősebb és nincsenek járművek.Szerintem legjobban a Bad company 2-re hasonlít legjobban.
2011. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszi! Kipróbálom amint beindult :)
2011. dec. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!