Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért így tömöríti ki a...

Vilt kérdése:

Miért így tömöríti ki a WinRAR az zippelt . ISO file-t? Vagy más lehet az ok?

Figyelt kérdés

A napokban letöltöttem egy DVD filmet, ami sok kis rar file-ba van bezippelve.


A régi gépemen, miután kicsomagoltam a DVD-t, kaptam egy komplex .ISO file-t amit aztán Deamon Tools segítségével meg tudtam nézni.


Most azonban (immár az újabb gépemen) miután kicsomagolom a DVD-t (szintúgy WinRAR segítségével) ugyan azon programmal és módszerrel a kicsomagolás eredményeképpen egy darabokra szedett filmet kapok. Külön a menü és a 20-30 perces jelenetekre szétdarabolt film.


A kérdésem az lenne, hogy mi lehet a baj? Én csinálok valamit rosszul vagy esetleg valami hiányozhat /pl. egy program/ ami ezt okozza? Vagy más egyéb dolog lenne a probléma?


Minden segítségnek nagyon hálás lennék! A válaszokat köszönöm előre is!


2011. dec. 20. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Korábban DVDRipet tölthettél, aminél a film egy darabban van. Ez viszont egy DVD másolata lehet, ahol a menüből tudod a jeleneteket kiválasztani, így ilyen egységekre van darabolva. Ez nem hiba, így néz ki az eredeti lemezen is a fájlszerkezet, csak a lejátszónál nem látod a fájlokat, mert ott a menü jön be.

Lejátszani így is letudod, behúzod az összes darabot a lejátszóba, az pedig az egyik végeztével a következőre ugrik.

2011. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod.


Korábban is rendes menüs DVD filmeket töltöttem le és miután kicsomagoltam rendesen, egy .ISO file-ba tömörítette az egész filmet. A huncutság az volt benne, hogy csak és kizárólag Daemon Tools-al lehetett megnyitni de maximálisan működött.


Most viszont úgy csomizza ki, hogy totál külön vannak a részek, amiket (gondolom én) egységesíteni kéne vagy fogalmam sincs. Így nagyon kiírni sem tudom DVD-re.


Szóval lejátszani letudom a filmet Media Player Classic-al de csak darabokban. a Deamon Tools-al egyáltalán nem.


A fő lényeg ebből tehát, hogy a filmeket nem csak megnézni, kiírni is szeretném :))

2011. dec. 20. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleve egy ISO fájlt töltöttél le. Aztán a Winrarral kicsomagoltad a tartalmát egy mappába. De ezt is kiírhatod például a Nero "dvd-videó fájlok kiírása" funkcióval.

Ha megvan még az eredeti, akkor használd azt.

2011. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!