Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért 100% terhelt a gépem?

Miért 100% terhelt a gépem?

Figyelt kérdés
Ahogy bekapcsolom a gépet, a mutató felugrik 100%-ra, tehát a cpu-m terhelése 100%. Megnéztem feladatkezelőben, és semmi nem terheli a gépet, a legnagyobb dolog ami terheli az a taskmngr 2%-6% közötti terheléssel. Nem tudom mi lehet ez, az egerem is állandóan akad, van amikor megáll és nem is tudom mozdítani... Mi a teendő?
2011. dec. 26. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Processzor pontos neve?
2011. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:
Ez valószínűleg az svchost.exe-től van (csak akkor mutatja, ha az összes folyamatot nézed meg). Ez rengeteg szolgáltatásért felelős a Windowsban. Nálam frissítések idején szokott ennyire túlbuzgó lenni...
2011. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Argloss ***** válasza:
Megoldásnak én átállítottam a Windows Update-et heti frissítésre és kikapcsoltam pár automatikusan induló programot és számomra felesleges szolgáltatást. Egy csökkentett módú vírusirtás sem árthat néha...
2011. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A Windows Update 84 fontos frissítésről reklamál... Akkor most telepítsem mindet? A proci pontos nevét nem tudom, de 3 GHz-s, eddig minden oké volt, csak a napokban kezdte el...


Köszönöm Argloss, ha az összes folyamatra megye, az svc host és a FahCore_a4.exe mind 44-45%-os terhelést mutatnak.. Az FahCore-t nm tudtam mi az, megnyitottam a fájl helyét, és egy totál nem használt program volt az, töröltem is gyorsan. Akkor megpróbálom a frisselős dolgot, hátha jó lesz, köszönöm nektek!

2011. dec. 29. 11:19
 5/5 A kérdező kommentje:
U.i.: azzal hogy ezt a bizonyos FH_Core izét kitöröltem, a 100% terhelésből már csak 12% maradt.. Köszi Argloss, hogy segítettél! :)
2011. dec. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!