Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win32/Heur kijavítása?

Win32/Heur kijavítása?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! Leszedtem a Blur nevű játékot és a vírusírtó Win32/Heur-t talált az indítójában. Olvastam a neten hogy nagyon veszélyes vírus, és megfertőzi a lehető legtöbb fájlt. Félek leállítani a vírusírtót. Létezik valami ami kiszedi belőle a vírust? Próbáltam letölteni különböző Blur.exe fájlokat, de mindegyikben ott volt a vírus. Az egyikben nem volt, az original-ban, csakhogy az nem crack volt, így indításkor kérte az eredeti lemezt.
2011. dec. 30. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg. Nincs mit tenni, az internet (és a warez oldalak) veszélyes üzem.
2011. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, talán meg kellene venni, csak az a gond hogy itt Ukrajnában sok a bolti simliskedés, magyarul boltból is lehet vírusost venni. Tapasztalat... Azért kösz. És nem tudod, van valamilyen Removal Tool ami kiszedi belőle a vírust?
2011. dec. 30. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress rá még egyszer, találtam vírusmentes oldalt, de a moderálás miatt nem linkelhetem.

Ezt az Online Scannert ingyen le lehet futtattni, hátha leszedi.

[link]

2011. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2011. dec. 31. 20:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most vagyok bajban, mert nem észlelt semmit az Eset. A Win32-től tartok mint a tűztől úgyhogy nem kísérletezek. Meg leszek a Blur nélkül is. Ja és B.U.É.K. mindenkinek!!!!!
2011. dec. 31. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a Win32 ilyen formában trójai faló.
2012. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem veszélyes? Azt írták hogy bebabrál a vírusírtónak, leszed egyéb vírust, és ami nem annyira fontos, ablakot nyit egy másik felhasználónak. Hi-Hi, csakhogy a vinyóhoz nekem van csak jogom, a System is csak úgy kunyerál! Na a lényeg hogy kipróbálom, köszi.
2012. jan. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!