Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb letöltésvezérlő?

Melyik a legjobb letöltésvezérlő?

Figyelt kérdés
rengeteg a darabolt fájl,és warez oldalról pláne szinte csak ilyenek vannak. és szeretném olyan progival tölteni őket,ami automatikusan letölti,nem kell egyenként nekem várni. most biztosan sokan mondják hát a torrentekkel nincs ennyi gond,de pont olyan filmet töltenék ami nincs fenn egyik oldalon se.
2012. jan. 6. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha warez oldalakon fizetsz a letöltésér egyszerre több szálon is tölthetsz :)


A free tehát ingyenes letöltéseknél pedig sajnos csak 1 szálon tölthetsz

2012. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arra, hogy "mi a legjobb..." mindig csak legyintek, de erre merek írni valamit. A JDownloader a legszuperebb ebben a témában. Automatikusan letölti, ha darabolt még egyesíti is automatikusan, vagy kitömöríti, ehhez előre meg lehet adni a jelszót stb, stb.

[link]

2012. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valamiért nem indítja el a programot,feltelepítettem,végzett a jelölő négyzetben ott volt a pipa is,hogy run a telepítés után,de nem csinál semmit! hiába klikkelek rá duplán nem nyitja meg a progit.
2012. jan. 6. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

A J a nevében a Java. Az is kell a működéséhez, ha nincs a gépeden rakd fel.

[link]

2012. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amikor rámegyek a linkre mit kell csinálni? várni kell 10-60 másodpercig mert valami olyasmi t ír ki angolul. vagy pedig engedélyezni a javat-t? mert engedélyeztem kiírtam hogy frissült ez a verzió,de még mindig nem tudom futtatni a progit.
2012. jan. 6. 22:26
 6/6 A kérdező kommentje:
közben sikerült megoldanom,és letöltöttem a java-t,de a programot továbbra sem tudom elindítani. próbáltam ezt amit linkeltél,illetve egy angol verziót is,de nem akar elindulni.
2012. jan. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!