Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tv műsor felvételéhez milyen...

Vajda Gábor kérdése:

Tv műsor felvételéhez milyen program a legjobb?

Figyelt kérdés

Annyit szeretnék csak tudni egyelőre hogy hol találok egy olyan programot amivel a tv-kártyám segítségével nézett tv műsort rögzíteni tudom a vinyóra akadásmentesen és olyan böszme nagy méretben mint azokkal a progikkal amikkel eddig próbálkoztam.

Tehát milyen progi szükséges és milyen kodek kell a rögzítéskor ahhoz hogy a felvétel is olyan legyen mint a műsor.

Előre is köszönöm!!!!


2009. máj. 23. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem PINNACLE kártyám van és a hozzá kapott programokkal tudok fölvenni bármiylen formátumban, nem akad (ez a gép teljesítményétől függ nem a programtól). A minőség, olyan nem lesz tömörített felvétel után mint az eredeti volt.
2009. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok, egy KL kodec pack nem árt ha van a gépren hozzá.
2009. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!:)

Tegnap azzal töltöttem a napomat hogy a legmegfelelőbb progit megtaláljam.

Nekem még a régi 2001-es fajta Pixelview kártyám van mert akkor vettük az egész gépet,azóta csak a kártyáit nem cseréltem ki a többit igen a gyorsítás miatt:)

Szóval ami ehhez a kártyához van progi az is csinál avit a műsorból de akkorát hogy egy DVD megirigyelné...ezért gondoltam hogy nekem olyan kell ami jól dolgozik és 45 percet megold ötszáz megából.Hát nem volt hiába az egésznapos keresés,megtaláltam ami kell.De el is árulom.Hátha neked is jól jön meg a többieknek is.Intervideo WinDVR3.A rapidon van amit leszedtem,más weblapokról csak olyat lehet leszedni ebből ami max.10 másodpercet rögzít mert regi-igényes.

Mégegyszer köszönöm a válaszodat és további jó tv-zést!!!

2009. máj. 24. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!