Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan program amivel...

Van e olyan program amivel meggyorsíthatom az internetem?

Figyelt kérdés
de nem váltok uj szogt.ot
2009. máj. 23. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Hello

Nincs... Ha lenne mi értelme lenne a drágább csomagoknak?

2009. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

[link]


Egyébként pedig meggyorsítani az internetet biztos nem fogod, max a sebességet optimalizálni.

pl:

[link]

2009. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Én ezt használom, évek óta.

( ha valamiről nem tudunk, az nem azt jelenti,hogy nincs )

1 informatikus

2009. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is informatikus vagyok, és olyan hogy Internet gyorsítás, olyan nincs. Fogalomzavarba szenvedhetsz, nem tudod mi az az Internet, nézd meg egy fogalomtárban, vagy a wikipedia-n, vagy csak simán google az internet fogalmára.


Jelen esetben adatátviteli sebességről lehet beszélni.

Az pedig gyorsítani természetesen lehet, de félreérthető a kérdés. Ugyanis ha van mondjuk egy 2 Mbites kábeles hozzáférésem, tehát max 2 Mbit/s = 256 Kbyte/s sebességgel tudok letölteni.

Ennél gyorsabban nem, mert a szolgáltató korlátoz.

Tehát nem fog tudni letölteni 500 Kbyte/s sebességgel avval a programmal SEM.


Az optimalizáló program, ahogy írtam, az abban segít, hogy a szolgáltató által engedélyezett maximális sebességet minél jobban megközelítse.


Szóval ez az internet gyorsító program (ez egy szerencsétlen elnevezés) max. csak sebességet optimalizál.


Egy másik informatikus.

2009. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az adatátvitelem jo a baj az ha megnyitom a böngészőt akkor lassan tölt be hát ez az én bajom
2009. máj. 26. 13:13
 6/6 A kérdező kommentje:
az 1. informatikusnak köszi az oldalt
2009. máj. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!