Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljam meg ezt F1...

Hogy csináljam meg ezt F1 játékban?

Figyelt kérdés
nagy f1 es játék rajongó vagyok!! de nem tudom beállítani azt hogy a játék közbe mutassa a pilóták neveit a fejük felett,vagy pl amikor elkezd esni az eső és száraz gumival vagyok kint a pályán és bemegyek pl intermediet gumikért akkor nem azt teszi fel hanem visszateszi a szárazat!! de miért???
2009. máj. 24. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a játék címe? Sokféle van. Ha leírod lehet hogy tudok segíteni.
2009. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez a játék neve(címe) f1 Challenge by Birkuc 1978-2007 most jelenleg a 2007 es idényt nyomom!! egyszer beadta időmérő közben,de azóta sem tudom hogy hogyan!!!
2009. máj. 24. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:

a gumis problémára:

1. nyomj 1 entert

2. ott vannak sorok

3. amennyiben nem állítottad át a FEL és LE nyilakkal válaszd ki a gumit, majd ott a JOBB és BAL nyilakkal válaszd ki azt, hogy melyik gumit szeretnéd használni.


(A program nem képes magától kiválasztani az időjárástól függően a gumit)

2009. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ de nem akarja megcsinálni! nem tudom miért??hiába nyomom meg az entert nem csinál a le és fel nyíl semmit!! segítsetek légyszi!!!
2009. jún. 21. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt lehet hogy el vannak állítva a gombok:

beálítások -> irányítás

az entert helyettesítsd ezzel: LCD

a nyilakat pedig: LCD fel, LCD le, stb.


Ha nem érted irj, megfogalmazom jobban, csak mán nagyon álmos vagyok...

2009. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ meg is nézem!!
2009. jún. 25. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha belépsz a játékba, ott van gomb lent, hogy OPCIÓK.

Kattints rá.

Itt kattints arra, hogy IRÁNYÍTÁS/VEZÉRLÉS.

Itt a görgő segítségével kersed meg az alábbi pontokat:

LCD mód , LCD le , LCD fel , LCD jobbra , LCD balra .

(Énsem tudom miért ez a nevük, mindegy.)

Állítsd be az aláábiakra: LCD mód:Space(szóköz), LCD le:numpad2, LCD fel:numpad8, LCD jobbra:numpad6, LCD balra:numpad4 (máshova is állíthatnád de, így szót tudunk érteni) Ezután a visszara való kétszeri kattintás segítségével visszajuthatsz a főmenübe, ahol kezdd el a versenyt. Miután elindult a futam, nyomd meg a spacet(szóközt).


Most be kellene jönni egy olyan sötétített téglalapnak valamelyik sarokban, amin sárga írások vannak.

______

-Ha ez sikerül olvasd tovább.


-Ha itt nem történt semmi ne is folytasd, majd felveszlek msn-re és ott megbeszéljük.

______


Itt a numpad2, valamint a numpad8 gombokkal válaszd ki azt a sort ezen a sötétített téglalapon, hogy GUMI.

Itt pedig a numpad4 és a numpad6 gombokkal válaszd ki a megfelelő gumit.


Ha ezután bemész a boxba ezt a gumit hogják feltenni.

2009. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ minden sikerült csak egy dolog nem!!amikor megcsinálok mindent bemegyek a boxba de nem is áll meg hanem egyből kifordul és már megy is ki apályára de miért???
2009. júl. 8. 10:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Be van állítva a box-segítség?

Amennyiben igen állítsd 'ki'-re és állj be manuálisan.

(Javaslom ijenkor használd a box-limitert)!

2009. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha F1 Challenge 99-02-re, vagy F1 2002-re gondolsz akkor ENTER, és nyilak(de lehet hogy numerikus nyilak azaz a num lock alatt lévő számok), és a nevüket a TABBAL nézheted meg.


Ha Grand Prix 4 akkor nem tudom, ha más játék(bár erre kicsi a valószínűség) akkor megint nem tudok segíteni...

2010. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!