Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome-on kívül melyik...

Google Chrome-on kívül melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés

Hello!


Az a kérdésem, hogy melyik a legjobb böngésző a Google Chrome-on kívül? Trollkodók kíméljenek, nem szeretnék ehhez hasonló válaszokat:

"GOOGLE CHROME!! HAHA!" Aki nem ilyet, vagy ehhez hasonlót ír, az kap egy zöld kezet!


Szóval melyik a legjobb böngésző??? (A google chrome-on kívül) Köszi!


2012. jan. 8. 13:03
 1/8 anonim válasza:
80%
szerintem az Opera is jó, vagyis én azt használom mert annak tetszik a letöltése :) (trololol)
2012. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:
47%

Ez olyan kérdés, mint hogy: „A túróstésztán kívül melyik a legjobb étel?”, vagy „A narancssárga után melyik a legszebb szín?”.


Nincs egzakt mércéje annak, hogy egy böngésző „jóságának”, pláne nem objektív mércéje. Van, akinek ez a szimpatikusabb, van, akinek az. Ez függ attól, hogy melyik vizuális megjelenés a szimpatikusabb, függ a géped sebességétől is, függ az oldalaktól is, amit látogatsz, függ, hogy egy böngészővel szemben melyek a lefontosabb elvárásaid (kicsi legyen? gyorsan nyíljon meg? gyorsan futtassa a javascriptben erős oldalakat? biztonságos legyen? kompatibilis legyen? stb…)


Már elve a kiindulási alapodat – mely szerint a Chrome a legjobb – sokan vitatni fogják.


A legjobb, ha kipróbálsz párat, és magad döntöd el. Alternatívák:


Internet Explorer

Mozilla Firefox

Opera

Safari


Esetleg még a Maxthon-t tudnám mondani, igaz az Chrome motorjára, illetve az IE motorjára épül, de alaposan átdolgozza azt.


(Mindegyikből érdemes a legújabbat kipróbálni. Ha nagyon régi, lassú a géped, akkor esetleg ki lehet próbálni a régebbi változatokat is.)

2012. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 2xSü ***** válasza:
(Amit egy ilyen kérdéssel megtudsz, az maximum az, hogy a kérdezők többsége melyiket tartja a legjobbnak. Ez viszont nem feltétlenül azonos az abszolút többség véleményével. Másik oldalról te sem feltétlenül tartozol az abszolút többséghez, tehát nem biztos, hogy számodra ez az információ releváns, bár kiindulópontnak akár jó is lehet.)
2012. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Chrome, Firefox, Opera. Ennyi ami igazából szóba jöhet. Rakd fel mind és majd eldöntöd melyik tetszik. Legjobb nincs.
2012. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sorrend: 1: Chrome

2: Firefox

3:opera

4: Safari

5 explorer

2012. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Chrome a legjobb , de kipróbálhatod a Firefox-ot és az Operát is.(safarit és explorert nem ajánlom) Azt használd amelyik neked a legjobban tetszik.Az én véleményem: Sok böngészőt kipróbáltam már , de szerintem is talán a chrome a legjobb. Firefox kicsit lassabb mint a chrome és ha sok kiegészítőt teszel rá csak még lassabb lesz .Az Opera már 16 éves böngésző , talán ez a böngésző használ legkevesebb memóriát és kb olyan gyors mint a chrome , de biztonságosabb , hátránya , hogy kevésbé kompatibilis. Röviden: szerintem is a Chrome a legjobb , második legjobb az Opera harmadik a firefox
2012. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rtzui válasza:
opera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
GOOGLE CHROME!! HAHA!
2012. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!