Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy mi a kiterjesztése egy adott fájlnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Word Dokumentum = .doc, de hol lehet megnézni, mert van amelyiknél nem tudom. Pl.: Access-nek nem tudom hogy mi. Nekem csak kiírja, hogy Microsoft Access dokumentum, de engem ez nem érdekel egyáltalán, mert az érettégi lapra csak a rövídítést kell írni. Mint: .xls, .ppt, .doc stb. Csak ezekkel az a baj, hogy tudom fejből, nem pedig megnéztem, szimpla IQ.
2009. máj. 24. 12:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Total commander. Ott van külön mező a kiterjesztésnek
2009. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Vagy rámész a dokumentumra és jobb egér gomb és tulajdonságok, általában ott megvan.
2009. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ez:

[link]

2009. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be van pipálva, mégis csak azt a méteres szöveget írja...A helyi tulajdonságok megint csak ezt a szöveget hozza be.
2009. máj. 24. 14:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, leesett, nem szóltam. Kösz a segítséget!:)
2009. máj. 24. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:

A 14-02-től kérdezem.Ezt hol találom meg?

És az ilyen "élő" linket hogyan kell idevarázsolni?(Az élő alatt azt értem, hogy nem kell bemásolni, hanem csak rákattintani,és máris láthatóvá válik, kérdezi egy kezdő)

2009. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!