Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a D patrícióra telepítem a...

Ha a D patrícióra telepítem a Nero-t, működni fog?

Figyelt kérdés

A számítógépemen 2 patríció van.

C: 7 GB

D: 69 GB

Mivel a C-re korábban már felraktam egy-két dolgot, a Nero nem fér el rajta. Így a D maradt. De ha a D-re teszem, attól ugyanúgy fog működni? Ugyanúgy tudok majd vele CD-t írni meg mindent csinálni?


2012. jan. 12. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy menni fog.
2012. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Program Files a C-n van? Oda kellene. Egyébként nagytakarítás biztosan segítene, futtass le Ccleanert. Tele lesz a C .TEMP (ideiglenes internet) fájlokkal. Ccleaner után Lemez-töredezettség mentesítés.
2012. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy. Csinál ő a "D-re is program files-t ne aggódj. Nyugodtan tedd oda...
2012. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de az nem patríció, hanem partíció :)
2012. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most telepítettem a Windows-t szóval nincs tele semmivel ami nem kéne oda. Köszi a válaszokat. Húúúú ez a patríció olyan ciki:D Egész idáig azt hittem, hogy az patríció:D Azt is köszi. A zöldet mindenki megkapta!
2012. jan. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!