Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Szleipnir kérdése:

Mit tegyek, ha tudom, hogy nem a CD rossz, mégis megáll a játék telepítés közben?

Figyelt kérdés
A Mafia nevű régi klasszikussal szeretnék nosztalgiázni, de valami az utamba állt. A telepítésnél a CD1-el semmi gond nincs, szépen megy az installáció. Kéri a CD2-t. Látszólag itt sincs gond, megy a telepítés, de egyszer csak lefagy az egész, nem mozdul sehova. Kiveszem a CD-t, beteszem a CD-t, nincs reakció. Kénytelen vagyok megszakítani a telepítést.(Mindig ugyanott áll meg) Szerintetek mi lehet a megoldás a problémámra?
2012. jan. 21. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy nem rossz? próbáld meg lemásolni, ha nem sikerül, akkor rossz.
2012. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szedd le a netrol
2012. jan. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ragaszkodsz a lemezedről akkor rippeld fel gépre és telepíts daemonbol
2012. jan. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*****


tessék!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy megtudtam, hogy mégis a lemezem rossz, ncore-ról leszedtem. Most meg az a baja, hogy telepítem, crackelem és csak a fekete képernyő válaszol indításkor és a ctrl+alt+del sem hoz ki a kalamajkából.:D
2012. jan. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!