Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Operációs rendszer telepítése...

Jointos100 kérdése:

Operációs rendszer telepítése úgy, hogy a fájlok megmaradjanak?

Figyelt kérdés
Lehetséges?Mert az a helyzet ,hogy újra akarom telepíteni a windows 7-et ,de nem akarom ,hogy a programok és a játékok elvesszenek...Aki tud ,az kérem segítsen :) ...amúgy amit fel akarok telepíteni az nem original cd-rol van ,nem lenne baja emiatt a gépemnek?
2012. jan. 22. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most már ehhez késő, de telepítéskor létre kell hozni egy rendszerpartíciót (xp-nek 10 GB elég, win7-nek kb 30) meg egy másikat a többi helyből minden másnak, így legközelebbi telepítéskor csak a rendszerpartíciót kell leformáznod, a másikon minden megmarad.
2012. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jaj basszus :/ ... Pedig marha jó lett volna ,na mindegy ,akkor elkezdek telepíteni... Jah és koszonom a választ :)
2012. jan. 22. 10:26
 3/17 Jenci ***** válasza:
Ja,ahogy írták.Mindent újra kell rakni.A játéknál annyit tehetsz,hogy megkeresed a mentési fájlokat,aztán telepítés után visszamásolod.És a nem original cd-től nem lesz baja a gépnek.
2012. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja igen, elfelejtettem írni, h kalóz windóztól nem lesz baja a gépednek :) Egyébként is, aki otthoni használatra szánt windózért többet fizet, mint egy üres dvd ára, az nem lehet sikeres ember :)
2012. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
koszi :))
2012. jan. 22. 10:31
 6/17 A kérdező kommentje:

Elobb találtam egy megoldást arra ,hogy ne kelljen újra telepíteni a gépet ,csak visszaállítani gyári beállításokra

[link] erre mit szóltok ,szerintetek jó lesz?Teljesen tiszta lesz a gépem? Olyan lesz mintha frissen telepített windows lenne?

2012. jan. 22. 10:33
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak mert még soha nem telepítettem windows-ot ,aztán picit félek
2012. jan. 22. 10:34
 8/17 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok
2012. jan. 22. 10:48
 9/17 A kérdező kommentje:
Jahh bocsi félreértettem
2012. jan. 22. 10:53
 10/17 anonim ***** válasza:
A Kalóz Windows súlyosan károsítja a multik idegrendszerét!
2012. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!