Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtett e-mail cím jelszó?

Elfelejtett e-mail cím jelszó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Freemailra elfelejtettem a jelszavamat, a felhasználót tudom.

ELég rég használtam, de mivel minden adatom egyéb ezen van pl steam accountom, és újra telepítés után küldött rá kódot amit meg kéne adnom. Mit tehetek? Üdv


2012. jan. 23. 21:22
 1/5 Ant-X válasza:

Használd a jelszó emlékeztetőt.

(A kezdő felületen rögtön a belépés gomb alatt...)

2012. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

megvolt, igen és? mit csináljak vele? alternatív email cím nincs.

A kérdés pedig, Hogy vagy?

Próbálgattam jól egyéb hülyeségeket, de az se sikerült.. nemtudom mit adtam meg kb 2 éves email cím.. eddig sose kellett de kb 5x volt újrarakva azóta a gép

2012. jan. 23. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, pedig a biztonsági kérdés és az alternatív cím PONT azért van, hogy ilyen esetekben meg lehessen oldani a problémát.


Mást nagyon nem lehet tenni.

(Remélem a következő kérdésed nem az lesz, hogy "Hogyan törhetném fel a freemail jelszavamat?", vagy ha mégis, akkor válaszolok arra is: Sehogy.)

2012. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem. A következő kérdésem az lenne, hogy ki tudna nekem segíteni angolul szöveget írni?:)

A másik megoldásom az lehetne, hogy a STEAM SUPPORT-nak írok+küldök képet, de természetesen angolul kéne..=/

2012. jan. 24. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy a cég, esetleg LEHET, hogy van magyar nyelvű support is.

Legrosszabb esetben, ha egyszerű mondatokat írsz, a Google fordítója is elég lehet, hogy érthető legyen.

(Csak egy tipp.)

2012. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!