Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik minecraftba...

Miért nem működik minecraftba a redpower mod?

Figyelt kérdés
Már több helyről is letöltöttem a modot mégsem működik. A minecraft.jar ba huztam be a fájlokat meg a mappákat plusz a META-INF mappát is kiszedtem belőle, és egyszerűen semmi. Feltettem egy modloadert is de akkor nem indul el csak feket képernyő van helyette. 1.8.1 es minecraftom van ez a creative mod ha jól tudom tehát örök élet repülés és korlátlan mennyíségű építő anyag, ez pont jó így és persze single playerben játszok. De a mod egyszerűen nem működik pedig az 1.8.1 hez valót szedtem le. Aki tudja a választ az legyen szíves segítsen.
2012. jan. 24. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A forumom el kéne olvasni az install utasításokat...

A redpower egy forge-os mod...


Úgy kell hogy berakod a jarba a modloadert, a modloaderMPt és a forge-os. Aztán a redpower moduljait a mods mappába rakod BECSOMAGOLVA.

2012. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál csak ha a modloadert beleteszem akkor csak a fekete képernyő jön be amikor a minecraftot elindítom és ennyi.
2012. jan. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!