Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot,...

Letöltöttem egy programot, aminek a "telepítői" között nincs setup parancsikon Mivel tudnám a telepítést elindítani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot, aminek a "telepítői" között nincs setup parancsikon, csak a részek vannak hogy első,második,harmadik...stb Mivel tudnám elindítani a telepítést? Régebben már sikerült, de most egyszerűen nem tudok rájönni hogy hogy kell. Nem vagyok az ilyen dolgokban otthon:S Előre is köszi a segítséget!!
2012. jan. 25. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ez nem véletlenül egy több részre bontott, csomagolt fájl?

ilyekor azt kell megkeresni, ami előtt nincs szám (pl. valami.rar) és azt kell kicsomagolni...

2012. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kicsomagolós:S Viszont megtaláltam a szám nélkülit, de azt írja ki hogy valamilyen programmal társítani kell:S
2012. jan. 25. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a kiterjesztése?
2012. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rar kiterjesztésű
2012. jan. 25. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:

ha toltal commanderrel próbálod, akkor lehet, hogy az a baj, hogy nincs benne beállítva, hogy mit használjon rar-hoz..


legegyszerűbb: ha van winrar a gépen, akkor a rar fájlra jobb egér -> kicsomagolás ide.. és kicsomagolja

ha nincs, fel kellene tenni a gépre vagy egy winrart, vagy egy 7zip-et és utána ha hosszan kattintasz total commanderben jobb egérrel a rar-ra, lesz olyan opciód, hogy kibontás/kicsomagolás ide

2012. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!