Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 rendszeres kisebb...

Windows 7 rendszeres kisebb lefagyások, miért?

Figyelt kérdés
32 bit-es Windows 7em van és amint betöltök egy weblapot, vagy youtube-on egy videót akkor körülbelül 3-5 másodpercig normálisan tudom bögészni az oldalt, vagy videót nézni de utána a videóknál egy 10 másodpercre befagy és semmit se lehet csinálni csak elfehéredik a képernyő de ezt egy egy perces videónál körül belül 2x-3x csinálja. Weboldalnál csak egyszer de folyamatosan, tehát nem csak egy adott weboldalon, ahol sok a flash tartalom. (PL: Aztadom.co)
2012. jan. 29. 03:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy nincs egy rossz gépem, 8 Giga RAM, Intel(R) Core(TM) i7 CPU 980X @ 3.3GHz (6 CPUs), ~3.3GHz, ATI 5870 Videó kártya, Gigabyte alaplap.
2012. jan. 29. 03:18
 2/5 anonim válasza:

Ilyen nálam is újabban előfordul, bár az én gépem jóval

gyengébb mint a tiéd. Nálam viszont csak Firefox-nál fordul elő.

2012. jan. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
apukám hozzád képest chuck norris kispiskóta,még neki se sikerült ennyi ramot használnia 32 bites oprendszerrel.
2012. jan. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy 64 bites Win7 Home Premiumot.

Abból a 8 GB-ból még 4-et sem használ ki teljesen.

2012. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valójában gondolkoztam én is a böngészőn, hogy talán csak a Firefox-al lehet a probléma. Mert a rendszert folyamatosan karbantartom.
2012. jan. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!