Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta 4 szabad grafika?

Gergő321 kérdése:

Gta 4 szabad grafika?

Figyelt kérdés
a gta 4 nem engedi szabadon állítani a grafikát,csak addig amíg a rendszer engedi. Hallottam egy módszerről amivel szabadon állítható a grafika függetlenül a rendszertől. Lehetséges ez? és ha igen hogyan?
2012. jan. 31. 18:04
 1/5 asd321000 válasza:
Hello. Én Is Ilyen Modot keresek hogy Például a 128MB os Videokarimon elinduljanak a Durvább Játékok. Szoval Ha Kapsz Valami Infot és müködik meghalgatom szivesen. :)
2012. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy nincs olyan de amúgy ha lenne akkor nagyon fogná a géped!
2012. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem engedi tovább állítani, valószínűleg vagy nem futna, vagy ha futna is, akkor nagyon akadna.
2012. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 asd321000 válasza:
De ennyi ott a pont. hogy havaromnak van Játék graf kinvártáloja. csak nem adja oda. 256Mb os Video Karija Van De Min Graffon a Fear 3 mat kipörgette meg a Dead Island meg stb... :) Szoval Ien Nincs Hogy Nincs mert a Saját szememmel láttam. a 256MB os Video kairját. és még játszottam is vele. annyi a baj hogy a 100% ék grafbol veszit olyan 40% Ékot de nem a graff érdekel hanem maga a játék. :) Hogy Élvezd és nem a graf miatt hanem ami maga a game. :)
2012. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 asd321000 válasza:
és ezt mind ugy csinálta hogy átkonvertálta a Játék grafját. hogy max 128MB os Video karira legyen. :) és a Gépe se olyan nagy cucc. :) 2Gb ram 2.8 Dual Core os Proci..... Szoval Olyan nincs hogy nincs :D Én ezt a Progit keresem már 1 éve de sehol sem találom. :/ és még anyitt hozzáteszek hogy előtte konvertálta átt a Fear 3 mat és kezdett el vele gamelni :O :) én meg ez a WTF?!?!?!
2012. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!