Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes ilyen gépre windows...

Érdemes ilyen gépre windows 7-et raknom, ha játszani is szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Gép:

Ram: 2gb

Proci: Dual Core 3.2 ghz

videókari: ddr3 1gb


És milyen nehéz feltelepíteni és beállítani ezt az op. rendszert? Sok-sok éve XP-t használok, azt már ismerem.. A windows 7 mennyivel nehezebb?


2012. jan. 31. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyivel nehezebb?

Én is paráztam, de mióta Win 7 van fent, könnyebb a számítógépes életem. Ne ijedj meg, könnyebb telepíteni/kezelni/használni.

Hogy érdemes-e... Ezt nem tudom. De sokat tuti nem ront a dolgon.

2012. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem felteheted nyugodtan menni fog az jól.

Amúgy tényleg könnyű feltelepíteni.

2012. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szebb , stabilabb a win 7 .De ha játszani is akarsz win 7 alatt kevés lesz a 2 gb ram.Inkább hagyd az xpt vagy vegyél még 2 gb ramot.


Nekemis win 7 van most hogy igy netezek meg online filmezek 1,8 gb ramot bever a win 7 xp alatt ez kb 600 mb lenne.

2012. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy hónapja áltam át és is a xp-ről win7-re. hát ha játszani is akarsz akkor már a cod 4-et má fullon nem viszi de gyengébb játékok azok mennek majd rajta
2012. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!