Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows CE telepítése de hogyan?

Windows CE telepítése de hogyan?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni egy nagyon kicsi gép telepítésénél.Holnap hozzák fel hogy próbáljak vele mit kezdeni de ilyennel még nem találkoztam.Egy nagyon apró kis notebook szerű gép min windows ce fut.Na szóval azok lennének a kérdéseim hogy honnét tudnék leszedni hozzá ilyen rendszert?És ha van magyar nyelvű belőle? Külső meghajtóról fogom tudni én ezt bootoltani? Egyenlőre ennyi.A válaszokat előre is köszönöm.
2012. jan. 31. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom, hogy hol találsz ilyen rendszert, de egy jobb torrent portálon rengeteg op. rendszert tartanak fent.


A boot-olást meg simán megtudod oldani külső meghajtóról, csak legyen vagy lemezlejátszója, vagy USB csatlakozója, mert pendrive-ról is lehet boot-oltatni.

2012. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A külső meghajtó az megvan.Sajna néztem torrenteken de nem szerepel sehol ce rendszer:-(
2012. jan. 31. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, de nem bír el egy win 98-at legalább? Mekkora gép?
2012. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan még nem tudom mert csak holnap hozzák a gépet.Csak próbálok felkészülni az eshetőségekre:-)
2012. jan. 31. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős lehet?
2012. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7 éves.Azt mondják hogy kb egy p3-as gép erejével bír.Akkor viszont el kell bírnia az xp-t is.De én még ilyen kütyüt nem láttam.Akkora mind egy nagyobbacska telefon de rendes kihajtható notebook.
2012. jan. 31. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha pentium 3-as procija van, akkor el kell bírja, az XP-t, de attól is függ, hogy milyen platform. Tehát 7 éves gép az igaz, de megér egy XP próbát, hiszen CE-t már sehol nem lehet nagyon találni, mást meg nem fog elvinni.


Vagy kéne keresni egy olyan OP. rendszert, amit kisebb gépekre terveztek. De próba szerencse.

2012. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem is etől félek igazán hanem atól hogy fog e külső meghajtóról bootolni.Mert egy elég régi gép és nem biztos hogy szereti az uj dolgokat.Na meg hogy ha fel is megy rá honét szerzek drivereket ha nem ismeri fel a rendszer.
2012. jan. 31. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 7 éves akkor szerintem usb-ről nem fog bootolni.

Egy próbát persze megér.

Én a helyedben egy kicsike linuxot raknék rá.

Bár ez attól is függ mire akarják használni.

2012. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!