Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nrm tudom az MS Office...

Miért nrm tudom az MS Office 2003-at telepíteni?

Figyelt kérdés

Legális Office-t szeretném újratelepíteni. Miután beteszem a lemezt (amiről egyébként már többször telepítettem), ezt írja ki:


"Hiba: 1327. A következő meghajtó érvénytelen: G:"


Mi lehet a gond? Ha valaki tud segíteni, megköszönném.



2012. febr. 1. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg, , nem tudom, segít-e: [link]
2012. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság, nem tudok angolul, a Google fordító pedig elég zavaros, főleg a szaknyelven. De annyi kiderült, hogy a hibaüzenet "G" meghajtót reklamál, a gépen pedig "F"-nek van jelölve a meghajtó. Úgyhogy körbenézek ismerősök között, ki tud segíteni ebben.

Köszi a segítséget, azért haladtam előre vele.

2012. febr. 1. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarul is írtak erről a Microsoftnál (az oldal közepe fele: [link] ), csak azért linkeltem be az angolt, mert ott részletesebben le van írva. Sajnos az angoltudásomon van mit csiszolni, úgyhogy nem tudom lefordítani.
2012. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végülis dűlőre jutotunk. Egy haverral lefordítottuk (a Google segítségével is), és nagynehezen sikerült megoldani.

Az volt a baj, hogy frissítettem, illetve letöltöttem a 18-as béta (fejlesztői) változatot, és valamiért nem működött. Aztán tegnap, a sokadik törlés-újratelepítés alkalmával (egy másik honlap linkjéről) végre jó lett, működik. Ezek szerint az első letöltő link volt a hibás, mert ezzel rendben van minden.

De köszi a segítséget, kellett ahhoz, hogy sikerült megfejteni, megoldani a problémát!

2012. febr. 2. 05:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs, elnéztem, ez a válasz egy másik kérdésemre vonatkozik, a küldés után vettem észre (még csípás a szemem)!

Az offic még mindég gond, de mindjárt utána nézek annak is, amit te küldtél. Annyi tegnap kiderült, hogy a lemezem nem sérült, mert a fentebb említett havernál kipróbáltuk, és nála elindul. Neki megvan pendrive-on, de az én gépemre arról sem lehet installálni.

Neki XP-je, nekem Win7 van. Lehet, hogy a Win7-sem krepált be, újra kéne telepíteni, ez itt a kérdés. De nem szeretném az újratelepítést, még próbálkozok, hátha sikerül valahogy-valaki segítségével megoldani. Addig marad a LibreOffice, bár nem szeretem.

2012. febr. 2. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!