Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program/driver amit...

Van olyan program/driver amit ha feltelepítek és megnyomom a Scan gombot egyből scannel?

Figyelt kérdés
Szóval a gyorsaság miatt lenne fontos, hogyha megnyomom a scan gombot ne kérdezgesse meg a gép állandóan hogy mit kívánok tenni, hanem egyből scannelje. A nyomtatóm tipusa: Canon mp470 pixma
2012. febr. 5. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, de olyan van, hogy csak az elsőnél kell beállítgatni. Onnantól, ha a Folytatást nyomod, akkor már nem kérdez semmit, sorozatban szkennel. Legalábbis a szkennerek többségének ilyen a menűje
2012. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudsz mondani esetleg egy ilyet?
2012. febr. 5. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem külön programra gondoltam, hanem a nyomtató eredeti programjára. Én régóta különféle Hp nyomtatókat használok, ezeknél a kezelőfelületen ott van az erre szolgáló gomb, vagy Folytatás, vagy Hozzáadás címmel. Ilyenkor az első oldal után nyitva marad a program, és várja az újabb oldalakat, amikhez már csak egy Entert kell nyomni. Ez, amennyire tudom, minden szkenner programjában megvan, max. más a neve. (Pl. Mustek szkenneren is megtaláltam. Néha kicsit el van dugva. Tudtommal külön szkennerprogram nincs, ahány gyártmány, annyiféle kezelőfelület és program. Mivel itt nem a gép dolgozik, hanem a szkenner.
2012. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen!
2012. febr. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!