Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a gép és a Win XP...

Mesicy88 kérdése:

Nem indul a gép és a Win XP telepitő cd sem. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy a haverom laptopja nem indúl (Hp 620), illetve elindul egy fekete oldallal, ahol beléphetek a StartUp Menu-be, vagy Enterrel a telepitést inditanám, de sajna nem indul a cd. Más gépbe elinditsa.

átlépik egy másik oldalba: az inditási módokba, ám bármelyiket inditom el, betölti, majd hirtelen csak megvillan a kék oldal fehér betükkel és kezdi ismét előlről.

Valaki tud segiteni?


2012. febr. 5. 14:17
 1/3 Jenci ***** válasza:
Ha azt mondod,hogy jó a telepítő cd,akkor a meghajtóval lesz gond.Nem marad más ilyenkor,mint az usb-ről való telepítés.
2012. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Boot menüben ugye be van állítva 1. eszköznek a meghajtó?

Mintha az F8-as menüről beszélnél, de nem világos.

2012. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is ilyen gépem van.Mindaddig jó is volt, míg az avast-ot rá nem tettem és a folyamatos vírustalálatok után a rendszertöltéskori vizsgálatot ajánlva újraindítottam a gépet.Átvizsgálás közben azonban lefagyott a gép,kikapcsoltam.Ezután még 1x újraindult, elindítottam a vizsgálatot,de ismét lefagyott. Indításkor már nekem is pontosan ugyanaz a probléma állt elő.Mi ilyenkor a teendő?Az adatok teljesen elvesznek a gépről?

2012. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!