Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kiírni DVD-re...

Hogyan tudom kiírni DVD-re teljes évad részeket anélkül, hogy a nero 8 érzékelné, hogy illegális tartalom? Lentebb leírom a részleteket!

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Star Wars Klónok Háborúja teljes első 3 évadját, torrent-ről és most ki szeretném írni a Nero 8-al, csak mikor elindítok az írást kiírja, hogy írás nem lehetséges, illegális tartalom. Mit tudnék tenni, hogy működjön szerintetek? Előre is köszi a segítséget!
2012. febr. 5. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyan? :O Én ilyennel még nem is találkoztam... tedd fel a 7.10-es verziót, azzal nem lesznek ilyen gondok. :)
2012. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Illegális??? Tegyél már ide egy képet!

Amúgy ki kell próbálni ilyenkor egy másik írót. Pl Ashampoofree.

2012. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jenci ***** válasza:

Ne fikázzátok,mert nekem is volt már ilyen!

Ez egy rosszul krekkelt verzió,az a baja.Ahogy mondták,tegyél fel egy másikat vagy próbáld mással.

2012. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fikáztam... csak még nem hallottam ilyenről... :)
2012. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nahát, nekem is meglepő...szóval rosszul crack-elt...köszi.
2012. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!