Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sims 3 játék közben leáll!...

A Sims 3 játék közben leáll! Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A Sims 3 megfelelően elindul, játszani is zökkenő mentesen lehet vele. De aztán lefagy, majd kilép az asztalra és kiírja egy új ablakban, hogy "zárja be a programot". Ez változó időközönként szokott megjelenni. Már próbálkoztam újra telepítéssel, de így sem jó. Egyedi tartalmat nem használok, a gépem pedig jóval az alap követelmény felett van. Előre is köszönöm a segítséget!
2012. febr. 5. 15:35
 1/7 anonim válasza:
Eredeti vagy torrentes? Nem mindegy ;)
2012. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem eredeti, úgy töltöttem le.
2012. febr. 5. 16:04
 3/7 anonim válasza:
Hát akk sajnos az a probléma. Az alapjátéknak mindenképp eredetinek kell lennie. Vannak kiegészítőid?
2012. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden kieg. telepítve van.
2012. febr. 5. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írja ki a medievalnál de nekem videókártya a baj mert az enyém régi fajta és kéne új a gépembe és nekem is levan az összes töltve és megy
2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az alapjátékot sztem vedd meg... :DD mert mindig ezt fogja csinálni.
2012. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem erdeti és nekem is ugyanezt csinálja , csak azt írja ki, hogy a Sims3Launcher leáll...úgyhogy nem biztos hogy azzal van baj, hogy torrentes.
2012. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!