Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az Avast antivíru...

Kisvuk29 kérdése:

Hogyan tudom az Avast antivírust a Windows 7 op. Rendszerű gépemről véglegesen letörölni?

Figyelt kérdés
Ha a vezérlőpult programok törlése opciót használom,azt írja ki,hogy nem sikerült letörölni.
2012. febr. 6. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha teljesen elakarja távolítani az Avast pr.-ot, először tiltsa le az Avast önvédelmét. Ezután indítsa újra a PC-t csökkentett módban, majd futtassa a letöltött segédprogramot. Ha a eltávolító befejezte az AVAS-t eltávolítását, indítsa újra a számítógépet normál üzemmódban.


Uninstall Avast [Full /teljes]


Ahhoz, hogy pontosan és megfelelően eltávolíthassa az Avast! Antivirus pr.-ot az alábbiakban szerint, használja az eltávolítási segédprogramot!


1. Töltse aswClear.exe az asztalra. [link]

2. Kapcsolja ki az AVAS-t önvédelmi rendszerét! és indítsa újra a Windows-t CSÖKKENTETT módban

3. Futtassa a letöltött segédprogramot.

4. Ha egy másik mappába telepítette avast pr.-ot, mint az alapértelmezett, legyen óvatos! ha az elztávolítás mellett dönt, úgy a teljes mappa törlésre kerül!!!

5. Kattintson az "Uninstall" -ra (eltávolítás)

6. Sikeres törlés után, egy képernyő jelenik majd meg, ezen válassza ki, a számítógép újraindítását. "yes" ("Igen")


forrás: [link]

2012. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

futtasd ezt, Csökkentett módban!

[link]

2012. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszön a válaszokat.
2012. febr. 6. 18:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól bevált.Eltűnt végre.
2012. febr. 6. 19:35
 5/8 anonim válasza:
Bocs, megkérdezhetem, hogy mi volt a baj vele? Én azt használom, nekem bevált.
2012. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az volt a baj,hogy meg kellett volna venni egy frissítést mert hiába volt teljes regisztráltam,hogy használjon valamit és már majdnem lejárt.
2012. febr. 10. 18:16
 7/8 anonim válasza:
Köszi! Akkor neked teljes, fizetős verziód volt, és újra meg kellett volna "váltani"? Az enyém ingyenes és csak egy hosszabbító-regisztrációt kér évente egyszer.
2012. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
60 pár mega volt letölteni teljes volt,de mikor regisztráltam elkezdte felajánlani azt,hogy vegyek egy 49,95-ért valamilyen drága verziót.
2012. febr. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!