Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi telepíteni?

Miért nem engedi telepíteni?

Figyelt kérdés
Két program (SolidWorks és Coreldraw x5) fent volt régen, de aztán töröltem, most meg ha telepíteni akarom azt írja, hogy már telepítve vannak. Közbe nem.Ha rákeresek akkor sem talál semmit, szal nem tudom hol lehet a hiba.Advanced System Care-rel is csináltam mély ellenőrzést és javítást és még mindig nem engedi.
2012. febr. 6. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
vezérlőpult-> programok telepítése és törlése. ha ott bennt van akkor az a probléma hogy kézzel törölted. ha nem akkor keresd meg a telepítési mappáját program filesben és töröld. ha így se jó passzolom.
2012. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenhonnan törölve van, szóval ha rákeresek a program nevére startmenüben akkor nincs találat.Biztos a rendszerfájlok közt van valami, de nem tudom mi.
2012. febr. 8. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!