Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel a...

Van olyan program, amivel a gépben lévő RAM-ot, memóriát lehet tisztítani, karbantartani?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy létrehoztam egy RAMDisc-et a Dataram RAMDisc Configuration Utility programmal a memórián, amit később ugyanezzel a progival töröltem, de nem tudom, van-e valami maradvány a memórián, szeretném teljesen kitisztítani. Hogy lehet, illetve szükséges lehet ezt megtenni? Köszi!
2012. febr. 15. 08:29
 1/8 Pj0tr ***** válasza:
100%

-.-"

Az élethez sem kell jogosítvány...

A ramban csak addig vannak benne a bitek amíg áram alatt van.

2012. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kikapcsolod a gépet, és vissza :)


A RAM lényege, hogy elveszti a tartalmát egy kevés energia-kimaradás után. Ilyen ram-tisztitó progikban ne higgyél, hülyeség. A Windows meg előbb-utóbb úgyis felülírja a fájlokat, ahogy használod a meghajtót.

2012. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Jet Clean-be van ilyen opcio...de hogy ér-e valamit meg nem mondom.
2012. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek urak, a JetClean RAM takarítóját lefuttattam, jelzett is egy csomó megányi "takarítanivalót", hogy valójában mit csinált, soha nem derül ki számomra. De most már azt írja ki, hogy "Nincs probléma", és ez megnyugtatóan hangzik. Lefuttattam ezután a RAMBooster-t is, az már ezek után azt jelezte, hogy nem kell optimalizálni.


Köszönöm szépen!

2012. febr. 15. 19:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy én ezeket kipróbáltam és lefuttattam, abszolút igaza lehet 1-esnek, 2-esnek is! Lehet, hogy semmi értelme nem volt, hacsak az nem, hogy megnyugtattam magam.
2012. febr. 15. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A Jet Clean lefuttatása után a feladatkezelőben is látszik, hogy csökkent a felhasznált ram...akkor meg csak jó valamire. :)
2012. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a tisztítás előtt nem ellenőriztem az akkori memória-felhasználást, ez hiba volt. Így már nincs összehasonlítási alapom. De csak nem véletlenül készülnek ezek a (ráadásul ingyenes) programok. Arról nem is beszélve, hogy a JetClean még egy csomó másra is jó, úgyhogy megtartom! Köszönöm!
2012. febr. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!