Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudom megnyitni a...

Mivel tudom megnyitni a flt-baw fájlt?

Figyelt kérdés
Bövebben,arrol lenne szo,hogy letöltöttem a Black end white játékot,2 rar fájlt kicsomagoltam,kaptam 001-050-ig egy flt baw nevezetüt (mindegyik 1,14MB),egy zip mappát ami szöveges dok.-ot,és a magyarositást tartalmazza,és még egy flt-baw.sfv fájlt ami 1,07KB. Ennyi,a feltöltö kommentje a szokásos,kicsomagolás,daemon toolsba rakni,telepiteni. De nincs iso fájl,igy nem tudom berakni,hogy tudom müködö képesre varázsolni a játékot?
2012. febr. 20. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem flt-baw a kitejesztése. ezek zip fájlok és több részre vannak darabolva. Menj a zipre, kicsomagolás, a többivel nem kell foglalkoznod.
2012. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az 50 fájlt kellene egyesíteni. Total Commanderrel meg tudod csinálni.
2012. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi,kisérletezem,ha valami gondom lesz,jelentkezem.
2012. febr. 20. 18:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell egyesíteni. Zip fájl részei az összes. Elég a zip-re menni és kitömöríteni.


Anathol.

2012. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Össze raktam öket,igy let egy 700mb fájlom,de ennyi,a daemon semmit nem kezd vele,ha párositom vele azt irja,hogy az eszköz nem áll készen. A tulajdonságoknál az van irva,hogy fájl tipus:fájl,leirás: flt baw. Szoval ott vagyok ahonnan elindultam.Ötlett?
2012. febr. 20. 20:00
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kell egyesíteni. Zip fájl részei az összes. Elég a zip-re menni és kitömöríteni.



Már kitömöritettem,akkor kaptam 50db fájlt,aminek a neve flt baw ,ossze is raktam,most egy 700mb fájlom van,és ennyi.

2012. febr. 20. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom ajánlani, legközelebb nézd meg mit töltesz le. Szerintem ez még mindig egy csomagolt fájl részei. Próbálj rámenni a 001-re és kicsomagolni. Vagy keresni rar, zip kiterjesztésű fájlokat.
2012. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos tovább nem lehet kicsomagolni,átnéztem mind az 50 fájlt.Ráadásul még a méret is stimmel amit megadtak 702MB


Irtam a feltöltönek,de kitudja,hogy mikor válaszol,ha válaszol rá.

----------------------------------------------------------

Ezt irta: Size: 702.10 MB/ISO


Telepites:

Kicsomagolás után berakjuk daemon tools-ba vagy egyéb ilyen programba és kezdődhet a telepítés. Magyarosítás mellékeltem ugyancsak tömörített fájlban, leírással.

2012. febr. 20. 20:48
 9/9 anonim válasza:
Tudom, hogy kicsit elkéstem vele, de ha valki mostanában ugyan ezt kérdezné itt a válasz: Ha a WinRar nevű program rajta van a gépen, akkor jobb klikk valamelyik fájlra, társítás, Winrarral, ott kiválasztod, hogy Extrack to, kíválasztod hova rakja a fájlt(esetek töbségében .iso lesz), bemountolod Daemonba és kész.
2013. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!