Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-n átküldtem egy üzenetet...

Skype-n átküldtem egy üzenetet az egyik ismerősömnek. Vissza lehet valahogyan törölni, vagy valamilyen módon semmissé tenni, mintha nem írtam volna?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:18
 1/3 2xSü ***** válasza:
Nem lehet.
2012. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amint egyszerre lesztek bejelentkezve meg fogja kapni! Ha csak nincs akkora szerencséd, hogy nem küldi ki :P
2012. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:

Szerintem nem akkor kapja meg az üzenetet, mikor mindketten bejelentkeztek, hanem mikor ő bejelentkezik. Én úgy tudom a skype is központosítva tárolja a nem kézbesített üzeneteket. Pont ezért nincs mód arra, hogy töröld.


Olyan ez, mint a postai levél. Ha feladtad, akkor az már kézbesülni fog. Lehet, hogy éppen nincs otthon az illető, de ott csücsül a postaládájában a levél.

2012. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!