Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamachi probléma - Nincs...

Hamachi probléma - Nincs kapcsolat?!

Figyelt kérdés

helló lenne 1 problémám a hamachival,ami alatt azt értem,hogy 1x már felinstalláltam az 1.0.1.5-öt,ami működött is.(gta 4 multiplayert akartam kipróbálni .......)

egy idő után meg,miután nem használtam nem volt kapcsolata.Utána letöröltem,fél évig le is volt törölve,most felinstalláltam,és nincs kapcsolat.ha pedig újabb verziót installálok(2. valami) akkor furcsán kezd viselkedni a windows.2 netkábelt használok,és használtam is mikor még müködött.....ha lehetne valaki aki ért ehhez mondja meg hogy mit kell ilyenkor csinálni.. ?

valamint ha számít,közbe fel lett installálva a new pc studio,bár azt nem tudom hogy azután romlott-e el a hamachi..


2012. márc. 6. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!