Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fluid Mask 3 -al hogyan tudok...

Fluid Mask 3 -al hogyan tudok képeket menteni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A gépemen található a fent nevezett program. Kijelölöm azt a részét a képnek, amit a háttértől el szeretnék választani, majd rákattintok create cut-out gombra. Ilyenkor el is tűnik a háttér csak az marad, amit kijelöltem. Utána file menü, save as, megadom a helyet és a nevet, de amikor el akarom menteni, akkor ezt a hiba üzenetet kapom: Could not save cut-out file! Kérlek segítsetek! Köszi!
2012. márc. 8. 14:08
 1/1 anonim válasza:

A mentési útvonalban (a mappák nevében) ne legyen magyar ékezetes betű (pl. á, é, í, ú ... stb.) vagy egyéb nem angol betű!


Tudom, több, mint két éves kérdés...

Csak most futottam rá én is ugyanerre és miután meg van a megoldás, gondoltam hátha később másnak még jól jöhet.

2014. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!