Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám letörölni a...

Hogyan tudnám letörölni a NOD32 -t?

Figyelt kérdés
Az van hogy már lejárt a kódom a nod32 höz és leszeretném cserélni, csak az a baj hogy jelszót kér és nem tudom, hogy mi az. hogy tudnám letörölni?

2012. márc. 15. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Start-beállítások-vezérlőpult-programok törlése és telepítése
2012. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belépsz a startba rámész hogy összes program aztán h eset nod 32 es kell lennie olyannak h uninstalálás vagy eltávolítás és ha igy nem megy akkor start minden program és ott fent van olyan h programok hozzáférhetőségei és alapértelmezettségei abba belelépsz aztán rámeész hogy programok módosítása vagy törlése és ott ramesz a nodra es hogy eltávolítas es kesz :)
2012. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így kell csak az a baj hogy nem engedi, mert jelszót kér hozzá és nem tudom hogy mi az
2012. márc. 15. 15:30
 4/6 A kérdező kommentje:
de azért kösz a válaszokat
2012. márc. 15. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem rendszergazda joggal vagy a windowsba bejelentkezve, és át akar jelentkezni, hogy tudd törölni?
2012. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De rendszergazdával vagyok bejelentkezve, a nod32 kéri a jelszót, nem a gép.
2012. máj. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!