Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szeretik jobban a...

Miért szeretik jobban a firefox 11-et a firefox 3.5-nél?

Figyelt kérdés

Ugyanis 2 nappal ezelőtt hoztam visza a halálból a winchesteremet. (Kékhalál). Feltelepítettem most az avast 4.8-at. Gondoltam letöltöm a firefox 11-es változatát. Minden jól működött. Aztán minden oldalnál felajánlotta, hogy töltsem le az activeX 11-et (nem tudtam, hogy a 11-es verzió), amihez társulva letöltötte a McAfee vírusírtót is. És itt kezdődnek a bajok. Ugyanis a gépem emiatt úgy lelassult (szerintem a két vírusírtótól), mint egy p1-es gép. Még a boot-olás is 4 percig tart. (P4-esem van). A firefox is soká jön be. A gépen a led folyamatosan világít (megterhelés), de a feladatkezelőben nem megy fel a proci 100 %-ig.)


Egyébként semmi különbség nincs a ff 3.5 és a ff 11-es változatánál. Csak kinézetileg. Plussz a a flash killer a 3.5-nél legalul volt,(amit könnyebben el lehetett érni), a 11-esnél pedig a tools-ban van.


2012. márc. 23. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"amihez társulva letöltötte a McAfee vírusírtót is."


Még szerencse, hogy letöltés előtt külön ki lehet jelölni, hogy le akarod-e tölteni, vagy sem. Az, hogy el se olvasod mit okézol le, nem a böngésző hibája.

2012. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem láttam, mert a böngésző eltakarta. Sosem szoktam figyelni, hogy telepíti fel a dolgokat a gépre. Egyébként most a winchester folyamatosan erőlködik. Úgy csinál, mint egy óra. Remélem, nem hal meg megint.
2012. márc. 23. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, az Adobe Flash Playerekkel (Internet Explorerhez ActiveX-es IE kell, Mozilla Firefox-hoz a NON-IE) gyűlt meg a bajod?

Én úgy védem ki a hasonló gondokat, hogy innen töltöm le mind a kettőt. A NON-IE kommentben ott van, hogyan kell telepiteni.

[link]

[link]

Egyébként Firefox 11 sokkal biztonságosabb, bár látszólag ugyanaz.

2012. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Argloss ***** válasza:

Fejlesztői szemmel nézve rengeteg nagyon hasznos dolog került bele amihez eddig kiegészítő kellett, bár ez sok embert hidegen hagy... :)

Felhasználói szemmel meg lássuk be, hogy a böngésző külsejének a változásán kívül nem igazán tűnik fel senkinek sem a változás... Persze ez nem azt jelenti, hogy nem fejlődik a böngésző, csak az nem sok embernek tűnik fel, hogy kicsivel gyorsabb lesz, kevesebb memóriát fogyaszt, újabb szabványokat támogat, stb...

2012. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!