Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom a mentett játékomat...

Hogy tudom a mentett játékomat átmenteni egy másik gépre?

Figyelt kérdés
Black & White 2ről van szó. Elég béna vagyok ilyenekhez, úgyhogy légyszi érthetően írjátok le. :) 15/L

2012. márc. 25. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani mert minden játék máshová csinál mentéseket.Általában ha beírod a keresőbe "SaveGames"-takkor kidobja a játékmentéseket és ha szerencséd van megtalálod a tiedet.Kimented(pl egy pendr.-ra)és átviszed egy másik gépre ott megkeresed az ugyanilyen mappát és a tartalmát beilleszted.
2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 djhell ***** válasza:

átmenteni ezt jól megfogalmaztad:P

naszóval, megkeresed, hogy a játék hova készíti a mentést (leggyakrabban C:/Documents and Settings/Documents vagy valami hasonló, a lényeg, hogy a C://Documents and Settingben keresd a játék mappáját és az össze bennelévő dolgot felmásolod pl pendrive, utána a másik gépen is megkeresed hogy hová menti és a te mentéseddel felülirod azt, vagy bemásolod simán ha nem kér felülirást és a játék be kell tudja tölteni (vigyázzatok, hogy a játék verziója pontosan ugyanaz legyen, hanem előfordulhatnak problémák)

2012. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!