Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom beállítani, hogy...

Hogy tudom beállítani, hogy BS Player helyett a VLC legyen az alapértelmezett program az avi, mkv és mp4 file-oknak?

Figyelt kérdés
Már volt ezzel gondom, akkor annyival megoldottam, hogy töröltem a BS-t, de csak az engedi eltolni a felirat időzítését, úgyhogy visszatettem, és megint előállt ez a probléma. :S

2012. márc. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Jobb click ezekre a file-okra és társítás... ott kikeresed a VLC player-t és kipipálod, hogy mindig ezzel nyissa meg
2012. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, hogy Total Commanderben Fájl és Hozzárendelés, de ugyanúgy visszaállt BS-re... Amúgy mikor újratelepítettem, automatikusan állt át alapértelmezettre a BS Player.
2012. márc. 30. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Az első jól mondja. Jobb klikk a file-on / társítás / alapértelmezett program kiválasztása. Ott program választása és pipa a "Mindig a kijelölt program..." Legalábbis Win7 alatt. Win XP alatt is valami hasonló.
2012. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bsplayer-ben

Beállítások>Egyéni beállítások>Általános>Fájl típusok.

Itt a pipát kiszeded ennél: "Fájl kiterjesztésének regisztrálása a program indulásakor"

2014. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!